Kedinizolsun - Safkan İran Kedileri

Hakkımızda


Dört yılı aşkın bir zamandır kedilerimin doğan yavrularını Türkiye'nin her yerinden kedi severlerle buluşturuyorum. Yaklaşık iki yıl önce kedilerimi size tanıtmak ve sahip olacağınız yavru kedinin ailesini daha yakından tanımanızı sağlamak amacıyla böyle bir site kurdum. Kedilerim ve ben İstanbul'dayız. Sitede görmüş olduğunuz kedilerimin tamamı evde bizimle birlikte yaşıyor ve süper premium mama  ile besleniyorlar. Aşı takvimleri ve sağlık kontrolleri düzenli olarak vererinerimiz   tarafından yapılıyor. Yavrularımızı yuvalarına göndermeden önce yine veterinerimiz sağlık kontrollerini ve ilk aşılarını yapıyor. Sağlıklı ve güvenli, ırk garantisi ile yavrularımızı siz değerli kedi dostlarıyla buluşturuyoruz.

Amacım evimde doğan her yavruya, onlara iyi bakılacakları ailelerini bulmak ve ömür boyu güvenle yaşamalarını sağlamaktır. 

Lütfen her türlü sorularınız için iletişime geçiniz, ya da bana kedinizolsun@gmail.com adresinden ulaşınız. Mail ve mesajlar her gün kontrol ediliyor ve cevaplanıyor. Size en kısa sürede geri dönüleceğine emin olabilirsiniz.

Saygılarımla...

Kedinizolsun ailesi adına

Derin Günalp


Anket
Yetişkin Kedilerimizden En Beğendiğiniz Hangisidir?
Kedi Ağacı ve Tırmalama Tahtaları
facebook

Yetişkin İran Persıan Erkek Kedimiz
Exotic Shorthair Erkek kedimiz (kısa tüylü İran kedisi)
Yetişkin Red Point Himalayan Erkek Kedilerimiz.
Orjinal Silver Chincihilla Dişi kedimiz
Yetişkin Himalayan Dişi kedilerimiz
Exotic Shorthair Dişi Kedimiz (kısa tüylü iran kedisi)
Safkan Dişi Van Kedimiz
Site Haritası